Zapraszamy na wykład Stormy May oraz pokaz film The Path of the Horse, w jej reżyserii - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Zapraszamy na wykład Stormy May oraz pokaz film The Path of the Horse, w jej reżyserii - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Zapraszamy na wykład Stormy May oraz pokaz film The Path of the Horse, w jej reżyserii

Fundacja Viva! serdecznie zaprasza na wykład Stormy May oraz pokaz filmu The Path of the Horse w jej reżyserii, które odbędą się w poniedziałek 23 maja, o godzinie 18:00, na III piętrze warszawskiej księgarni Traffic Club, mieszczącej się przy ulicy Brackiej 25.
Film The Path of the Horse (Droga Konia, tłum. własne)  rzuca nowe spojrzenie na relacje pomiędzy koniem, a człowiekiem. Dokument składa się z szeregu wywiadów z uznanymi
instruktorami jeździectwa z całego świata i kończy się postawieniem kontrowersyjnej tezy, podważającej dotychczasowe postrzeganie koni przez człowieka. Dystrybutorem filmu w Polsce jest stowarzyszenie Okiem Konia.
Po pokazie filmu Stormy May, reżyserka dokumentu, wygłosi krótki wykład, w którym objaśni tezy zawarte w filmie oraz odpowie na pytania publiczności. Dzięki temu będzie to atrakcja zarówno dla tych osób, które filmu nie widziały, jak i dla tych, które chciałby uzyskać na jego temat więcej informacji.
W trakcie wydarzenia nie zabraknie też stoiska Fundacji Viva!, na którym będą dostępne, gadżety promujące kampanię Ratuj Konie, petycje o skreślenie konia z listy zwierząt rzeźnych oraz obywatelski projekt ustawy o ochronie zwierząt.
Wstęp bezpłatny – Zapraszamy!

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.