Bono jest w klinice, wraca do zdrowia! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Bono jest w klinice, wraca do zdrowia! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Bono jest w klinice, wraca do zdrowia!

Bono jest w klinice, wraca do zdrowia!

Dostaliśmy e-mail z prośbą o pomoc dla konia. E-mail krążył w internecie przekazywany sobie prze wiele osób. Był wysyłany do wielu fundacji. Wszędzie odmówiono wsparcia. Początkowo też odmówiliśmy, ponieważ nasze stajnie są przepełnione, a i finansowo też nie jesteśmy w najlepszej kondycji. Jednak determinacja młodej dziewczyny była tak silna, że zdecydowaliśmy się napisać do Państwa ten list. Poniżej załączamy treść e-maila:
„Pewien 4 letni wałach potrzebuje natychmiastowej pomocy! Jeśli mu nikt nie pomoże, za tydzień pojedzie do rzeźni. Transport do Włoch w jego stanie będzie ogromnym cierpieniem. Jeszcze niedawno Bono był koniem sportowym, brał udział w zawodach i miał doskonałe wyniki. Był dumą swojego właściciela. Do dnia gdy nabawił się kontuzji… Właściciel nie chce leczyć Bono. Chce się go jak najszybciej pozbyć. Koń stał się dla niego bezużyteczny.

Szukam pomocy dla niego. Znam Bono bardzo dobrze ponieważ jeżdżę do stajni, w której przebywa. Nie chcę i nie mogę pozwolić na jego śmierć. Proszę pomóżcie mi uratować jego życie! Był już handlarz, który wróci tu za kilka dni po konia. Niestety czasu jest bardzo mało, a koszt leczenia zbyt wysoki. Nie jestem w stanie sama tego udźwignąć. Koń potrzebuje natychmiastowego leczenia i fachowej opieki. Wierzę, że stanie się jakiś cud i wspólnie uratujemy jego życie.

Pozdrawiam
Dagmara”
Liczymy na to, że Państwo przyłączą się do naszej akcji i wspólnie ocalimy Bono. Niestety koszty leczenia w specjalistycznej klinice, które trzeba natychmiast podjąć, to ok. 2500 złotych. Bez leczenia koń nie przeżyje. Klinika zgodziła się przyjąć konia, pomimo tego, że nie mamy pieniędzy. Dostaliśmy czas do 20 października na pokrycie przynajmniej połowy kosztów. Prosimy w imieniu swoim, Dagmary i Bono – razem możemy przenosić góry!
 
Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc!
https://www.ratujkonie.pl/numery-kont/
Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów:
biuro                 22 349 97 74                                                                 
Iwona                  797 649 508                                                        
Dominika          797 649 509
 
 
 
 

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.