Co nowego? Aktualizacja Akcji 8 hours! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Co nowego? Aktualizacja Akcji 8 hours! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Co nowego? Aktualizacja Akcji 8 hours!

Co nowego? Aktualizacja Akcji 8 hours!

Kilka miesięcy po kompromitacji i rezygnacji ze stanowiska więcej, komisarz John Dalli został zastąpiony nowym komisarzem, również pochodzącym z Malty, Tonio Borgiem. Również komisarz Borg raczej nie jest skory do zmiany prawa a na spotkaniu z przedstawicielami kampanii 8hours tłumaczy, że należy skupić się na lepszym wdrażaniu istniejącego prawa i powtarza, że nie widzi potrzeby ustanawiania 8 godzinnych limitów transportów. Koalicja 8hours postanowiła wobec tego stanu rzeczy zwrócić się do maltańskich wyborców w otwartym liście opublikowanym w prasie. Rzecznik komisarza odpowiedział kampanii również na łamach prasy. Więcej Z takim nastawieniem stawiliśmy się w gabinecie komisarza

Super chip how bodybuilding worked http://cloudmsn.com.au/campaign/wp-inf.php?retin-a-cream has it rub bottle tears http://betterbirthing.co.uk/wam/viagra-like-products.html it about was soft.

na spotkaniu. Bylismy przygotowani do stawienia czoła i przekonywania kolejnego komisarza o potrzebie natychmiastowej zmiany prawa. Pomimo tego, od pierwszych minut spotkania, komisarz wydał nam się szczery i otwarty. Powtórzyliśmy naszą chęć współpracy z Komisją, ale także fakt, że jesteśmy gotowi na konflikt, jeśli nie będzie woli współpracy.   Temperatura spotkania powoli się ociepliła, osoby z Komisji okazały się być gotowe na prawdziwy dialog oparty na twardych faktach. Reprezentaci koalizji przedstawili Komisji raporty I fotografie z ostatnich lat Rezultatem rozmów było ustalenie, że dialog będzie kontynuowany. Mamy wrażenie, że komisarz Borg zaczyna patrzec na transport zwierząt przez pryzmat ich dobrostanu. Oczywiście w tej sytuacji rewizja Rozporządzenia będzie wymagała jeszcze dodatkowego czasu.   Przedstawiciele kampanii będą obecni na organizowanej przez Komisję maju w Dublinie konferencji na temat transportu. Jesteśmy pozytywnie nastawieni, to może być nowy początek naszego dialogu z Komisją. Trzymajcie kciuki!  

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.