GANDZIA PRZYJECHAŁA DO FUNDACYJNEJ STAJNI! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! GANDZIA PRZYJECHAŁA DO FUNDACYJNEJ STAJNI! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
GANDZIA PRZYJECHAŁA DO FUNDACYJNEJ STAJNI!

GANDZIA PRZYJECHAŁA DO FUNDACYJNEJ STAJNI!

GANDZIA JEST CUDOWNYM KONIEM. NA RAZIE STARA SIĘ ZNALEŹĆ SWOJE MIEJSCE W STADZIE, SPACERUJE Z INNYMI KOŃMI NA PADOKU, ALE NIE ZAPRZYJAŹNIŁA SIĘ JESZCZE Z NIKIM. NAJWAŻNIEJSZE, ŻE JEST JUŻ BEZPIECZNA I TO ZAWDZIĘCZA WAM! DZIĘKUJEMY!!!

Gandzia miała być koniem hipoterapeutą. Kiedy jej obecny właściciel dokonywał zakupu, sprzedawca Gandzi zapewniał, że to bardzo

grzeczny i zrównoważony koń. Klacz jest młoda – ma zaledwie 6 lat – o idealnej budowie i wzroście do pracy z chorymi dziećmi. Miała pracować po 2-3 godziny dziennie w ośrodku hipoterapii, a resztę dnia spędzać na pastwisku.

Niestety rzeczywistość okazała się inna. Klacz jest bardzo energiczna. Łatwo ją wystraszyć. Pomimo dobrego charakteru nie nadaje się do hipoterapii. Prawdopodobnie w dniu zakupu podano jej środki uspakajające, żeby ją wyciszyć.

Temperament Gandzi uniemożliwia jej bezpieczną pracę z dziećmi. Nowy właściciel miał nadzieję, że szybko ją sprzeda. Dał ogłoszenie w gazecie i na portalach internetowych. Telefony się urywały, jednakże wszystkich potencjalnych klientów interesowała tylko waga Gandzi. Handlarze nie odpuszczali. Dzwonili po kilka razy dziennie z nadzieją, że uda im się kupić tłuściutkiego konia. Klaczka jest idealnym koniem rzeźnym ze względu na swoją wagę i dobre umięśnienie. 

Jesteśmy ostatnią szansą Gandzi. Czym prędzej musi zostać wymieniona na innego konia, ponieważ pozostałe konie w ośrodku nie są w stanie tak dużo pracować. Właściciel musi ją sprzedać – ośrodek potrzebuje pieniędzy na zakup nowego konia do leczenia chorych dzieci. Sytuacja jest patowa. Dlatego zwrócono się do nas z prośbą o pomoc. Jeśli nie odkupimy Gandzi ośrodek będzie zmuszony sprzedać ją do rzeźni.

I teraz my prosimy Was o wsparcie. Razem możemy podarować Gandzi szansę na normalne końskie życie w fundacyjnej stajni. Musimy tylko zebrać 3000 złotych. Mamy czas do 6 kwietnia. Dołączcie się do naszej akcji!Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc!

https://www.ratujkonie.pl/numery-kont/

Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów:
biuro 22 349 97 74
Iwona 797 649 508
Dominika 797 649 509

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.