Kampania przeciwko transportowi zwierząt – piszemy do europosłów ! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Kampania przeciwko transportowi zwierząt – piszemy do europosłów ! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Kampania przeciwko transportowi zwierząt – piszemy do europosłów !

Kampania 8hours nabiera tempa w Parlamencie Europejskim. Po ogromnym sukcesie jakim było podpisanie petycji przez ponad milion Europejczyków, Viva pomaga organizować lobbing w Parlamencie Europejskim. Zależy nam na tym aby przygotowaną Pisemną Deklarację 49/2011 na temat 8hours podpisało jak najwięcej europosłów, wtedy szanse na pozytywną reakcję Komisji Europejskiej. Niestety na dzień dzisiejszy tylko JEDEN polski europoseł podpisał Deklarację.
Dlatego też apelujemy do Was abyście wysyłali (listy od Vivy! zostały już wysłane do wszystkich) Waszym europosłom list z prośbą o podpisanie Deklaracji.
Przekazujemy prośbę organizacji Animals Angels, która koordynuje całą akcję abyście przesyłali list pocztą a nie (przynajmniej nie na tym etapie akcji) mailem.
Przykład listu znajduje się poniżej (kliknij na szare pole poniżej “czytaj więcej” albo na tytuł wpisu).

Adres:
Imię i Nazwisko – któreś stąd:  KLIKNIJ
European Parliament
60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
B-1047 Bruxelles
Bruksela, Belgia
Treść listu do przepisania/wydrukowania:
Szanowna Pani Posłanko, Szanowny Panie Pośle,
Kampania 8hours ma na celu ograniczenie czasu transportu zwierząt na rzeź w  UE. Jest to inicjatywa podjęta kilka lat temu w Parlamencie Europejskim,  która zyskała poparcie prawie miliona obywateli UE, a która jednakże nie  została jeszcze inkorporowana do legislacji europejskiej.
Niestety obowiązujące obecnie Rozporządzenie 1/2005 pozwala na wielodniowy  transport zwierząt w warunkach absolutnie nie do zaakceptowania.
Ponad 1 000 000 Europejczyków podpisało już petycję 8hours, która znajduje się  na stronie www.8hours.eu .
Zwracam się z prośbą o podpisanie Pisemnej Deklaracji WD 49/2011 wzywającej do zakazu transportowania zwierząt dłużej niż 8 godzin w UE.
Bardzo proszę o podpisanie deklaracji oraz o namówienie do tego innych eurodeputowanych.
Mam nadzieję, że opowie się Pani/Pan za humanitarnym traktowaniem zwierząt
w Europie.
Z wyrazami szacunku,

…………………………………
              podpis

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.