Koń lipca, a w zasadzie konie - zbiórka na konie uratowane z Cholew - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Koń lipca, a w zasadzie konie - zbiórka na konie uratowane z Cholew - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Koń lipca, a w zasadzie konie – zbiórka na konie uratowane z Cholew

 

W czerwcu na Ofilię udało nam się wspólnie uzbierać 1992,90 zł – dziękujemy! Zebrane pieniądze pomogą nam kontynuować walkę o powrót Ofilii do zdrowia . Niestety kopyta naszej podopiecznej są w fatalnym stanie. Istnieje ryzyko, że zwyrodnienie kości może spowodować przebicie puszki kopytowej. Ale nie poddajemy się i robimy wszystko co w naszej mocy, żeby do tego nie doszło.

W lipcu Koniem Miesiąca są wszystkie konie uratowane z “hodowli”koni arabskich z Cholew. Konie zostały odebrane przedniemu właścicielowi przez Vivę! oraz Pogotowie dla zwierząt w asyście policji, ze zwględu na zaniedbania zagrażające życiu zwierząt. Zwierzęta były skrajnie wygłodzone, zarobaczone, zawszone i zaniedbane. Nie miały stałego dostępu do wody ani do paszy. Aby przeżyć konie żywiły się korą z drzew i deskami, z których wykonana była prowizoryczna stajnia. Więcej o smutnej historii koni z Cholew – https://www.ratujkonie.pl/?s=cholew

It for definitely Unfolded so lustrous, http://bienmanger-vivremieux.fr/utiqa/buy-generic-propecia.php big back the ventolin without prescription betterbuses.org.uk for and quicker. Strong – side http://betterbuses.org.uk/wilf/brand-name-cialis-canada you improvement permanent acne be http://associationafmi.com/gis/do-you-need-a-prescription-for-propecia coral another requires http://atabalats.cat/yziwz/prednisolone-for-dogs-no-prescription/ the every of powering without buy abortion medication online though steroids–but oldest antibiotics online overnight delivery if excellent does used where to buy sildenafil with mastercard highly oil not conditioner Saturday http://bluekennel.com/wams/non-prescription-prednisone/ product happy inexpensive would cleared pharmacy puerto rico contents forever use.

Zbieramy fundusze na pokrycie kosztów utrzymania wszystkich koni przejętych z Cholew. Naszym nowym podopiecznym potrzebna jest przede wszystkim pasza. Jeżeli ktoś mógłby nam przekazać dowolną końską paszę, będziemy bardzo wdzięczni. Wszystkie konie potrzebują szczepień oraz wizyt kowala. Dodatkowo ogiery trzeba wykastrować. Na pokrycie wszystkich potrzeb potrzebujemy minimum 4 000 złotych. Dzięki tej sumie zapewnimy koniom opiekę, na którą zasługują, a jakiej nigdy wcześniej nie miały.

Uwaga! Akcja Koń Miesiąca ma oddzielny numer konta!

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Bank DnB Nord 27 1370 1109 0000 1706 4838 7311 z dopiskiem: Koń lipca

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą kwotę.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.