Koń miesiąca - nowa akcja Fundacji Viva! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Koń miesiąca - nowa akcja Fundacji Viva! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Koń miesiąca – nowa akcja Fundacji Viva!

turkusGrudzień jest miesiącem wyjątkowym. Rodzinne spotkania, wigilijna kolacja, wymienianie się prezentami, tak najbliższe dni spędzi większość z nas. Właśnie z tego powodu wybraliśmy grudzień na pierwszy miesiąc naszej nowej – Koń miesiąca. Zwracamy się do Was z gorącą prośbą, abyście wsparli naszą akcję, żeby nasi podopieczni mogli poczuć magię tego okresu zarówno w tym, jak i w kolejnych miesiącach. Na czym będzie polegała akcja? Każdego miesiąca przedstawimy Wam listę potrzeb jednego z naszych podopiecznych i poprosimy Was o wsparcie finansowe, abyśmy z Waszą pomocą mogli wspólnie te potrzeby zrealizować. Naszym pierwszym koniem miesiąca jest Turkus. Turkus to kuc walijski, który trafił do nas w złym stanie zimą zeszłego roku, po zakończeniu kariery sportowej. Okazało się, że Turkus cierpi na nawracającą chorobę obturacyjną koni (RAO)powodującą często choroby płuc i problemy z oddychaniem. Dzięki specjalnej homeopatycznej terapii odczulającej, połączonej ze specjalną opieką, stan zdrowia naszego podopiecznego się poprawia. Za pieniądze uzbierane w akcji Koń miesiąca chcielibyśmy kupić Turkusowi następujące rzeczy:

  • Zapas torfu(przez chorobę Turkus nie może mieć styczności z pyłkami ze słomy lub siana); koszt około 80 zł miesięcznie
  • Zapas sianokiszonki do jedzenia na zimę(Turkus dostaje tylko siano moczone, które trzeba zastąpić na czas zimy sianokiszonką); kosz około 160 zł miesięcznie
  • Nową derkę zimową, która zapewni Turkusowi ciepło; koszt około 150 zł
  • Opłacenie usług kowala; koszt 50zł

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Bank DnB Nord 11 1370 1109 0000 1706 4838 7308 z dopiskiem: Koń miesiąca – Turkus Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą kwotę. Dziękujemy. Patronami akcji Koń miesiąca są portale: http://www.zaklinaczekoni.pl/ oraz http://www.konie.wortale.net/ zachęcamy do ich odwiedzania.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.