Korab jest uratowany! Dzięki Wam :) - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Korab jest uratowany! Dzięki Wam :) - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Korab jest uratowany! Dzięki Wam :)

Korab jest uratowany! Dzięki Wam :)


Dzięki Waszej ogromnej pomocy Korab jest już bezpieczny! Akcja uratowania Koraba potoczyła się niezwykle szybko. Znalazła się też osoba, która go adoptowała 🙂

Teraz już  nic mu nie zagraża – już zawsze będzie pod opieką fundacji.

 
 

 
 
 
W niewielkiej stajni koło Konina mieszka Korab. Kilka lat temu pewna pani kupiła go ponieważ mocno pragnęła mieć własnego konia.
Wydawało się, że zawiązała się między nimi silna więź. Właścicielka odwiedzała swojego Koraba bardzo często i dbała o niego najlepiej jak potrafiła. Bez obaw jeździła na nim do okolicznych lasów i galopowała po łąkach. Byli doskonałą parą w siodle i doskonale się rozumieli. Tak to wyglądało do czasu, kiedy zaczęła coraz rzadziej odwiedzać swojego pupila. W końcu w ogóle przestała przyjeżdżać…
Korab każdego dnia nasłuchuje i czeka kiedy jego pani pojawi się w stajni z marchewką lub jabłkiem, jak zawsze. Ale ona już się nie pojawi. Przestał być jej już potrzebny. Z dnia na dzień podjęła decyzję o sprzedaży Koraba handlarzowi, ponieważ musi pozbyć się problemu, bez utraty zainwestowanych pieniędzy . Nie przejęła się tym, że Korab od handlarza pojedzie prosto do rzeźni. Ma go zabrać jak najszybciej.
 
O historii Koraba dowiedzieliśmy od właścicielki konia, który mieszka w boksie obok Koraba. Pani Ania poprosiła nas o pomoc. Chociaż nie jest jej koniem, nie chce pozwolić, aby zginął w rzeźni. Wpłaciła zaliczkę właścicielce, żeby poczekała ze sprzedażą Koraba handlarzowi, aż uda nam się zdobyć pieniądze na jego wykup.

Wspólnie możemy ocalić życie Koraba i zapewnić mu opiekę w naszej fundacyjnej stajni.

Potrzebujemy 2700 złotych.

Mamy czas do 15 września.

Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc!

https://www.ratujkonie.pl/numery-kont/

Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów:
biuro                 22 349 97 74                                                                 
Ilona                  797 649 508                                                        
Dominika          797 649 509
 

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.