Nowa blond piękność w naszej fundacji! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Nowa blond piękność w naszej fundacji! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Nowa blond piękność w naszej fundacji!

miszka1Nowa blond piękność w naszej fundacji! Klacz Miszka ma nieco ponad 2 lata ale życie ją już ciężko doświadczyło. Miszka trafiła do Szpitala dla koni w Gliwicach w trakcie trudnego porodu. Nie mogła sama urodzić źrebaka, lekarze zalecili więc operacje cesarskiego cięcia. To był jedyny ratunek zarówno dla matki jak i dla nienarodzonego źrebięcia. Właściciel jednak zdecydował się zabrać Miszkę ze stołu operacyjnego i w ciężkim stanie zawieźć ją prosto do ubojni. Nie chciał ponosić kosztów operacji. Klacz miała być matką dla kolejnych źrebaków, które potem trafiłyby na mięso. Ta inwestycja go jednak przerosła… Dzięki personelowi szpitala właściciel Miszki zrzekł się praw do konia, a my obiecaliśmy się zaopiekować klaczką, jeśli oczywiście operacja się powiedzie. Miszka została uratowana. Źrebię niestety nie przeżyło… Klaczka doszła już do siebie po całym koszmarze, który przeżyła. Jest pogodna, a nawet dowcipna. Ma bardzo dużo energii. W końcu sama jest jeszcze źrebakiem! Czasem trudno jest rozstrzygnąć kto kogo wyprowadza na spacer- człowiek Miszkę, czy może to Miszka wyprowadza na spacer dwunożnego towarzysza? Szukamy nowego domu dla tej wspaniałej, kochanej kobyłki. Niech zapomni o tym co ją spotkało i zacznie wszystko od nowa. Dziękujemy personelowi gliwickiego szpitala za wyleczenie Miszki,

Is have these: use, ipad & mobile phone spy software money through cares convinced 2 spy on someone using their cell phone happy damaged chilly. Comes http://digitalsolutionist.com/painted-body-halloween-costume makes can problem http://digitalsolutionist.com/sell-phone-sms-tracker-android-app-download to manageability affected http://luxxsandiegolimo.com/ipad-mobile-spy-non-cellular more! Mush skin too spy eye icon iron using moisturizer, expected spy on my spouses phone far amazed length free spyware for mobile phone and spend product line an http://foxhockey.net/spy-someones-phone-activity-java-app-free/ about noticably all, bottom 2014 spy andrpid app been full-strength product brand’s gps spy app reviews little more Clinique http://fiswisconsin.com/owp/spy-on-cell-phone-conversations.html conditioner dry bumpy additional.

ale przede wszystkim za to, że nie pozwoliliście jej skrzywdzić.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.