Odys wykupiony! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Odys wykupiony! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Odys wykupiony!

Odys wykupiony!

Odys jest koniem porzuconym. Został kupiony kiedy był źrebięciem . Jego właściciel miał ambitny plan ułożenia go samodzielnie. Niestety prędko okazało się, że brakuje mu czasu i zapału.Mijały lata i w końcu Odys  trafił do pensjonatu za który właściciel miał płacić  regularnie ale  wyjechał za granicę i zapomniał o koniu i zobowiązaniu. Mijały miesiące, a gospodarz nie otrzymywał zapłaty za utrzymanie konia. Długi za pensjonat rosły.Włascciel pensjonatu zaczął upominać się  o zapłatę zaległości.Aby spłacić dług Odys został przepisany na własność rolnika, a ten szybko podjął decyzję o jego sprzedaży. Rzeczywistość okazała się brutalna bo jedynym wyjściem okazała się rzeźnia.Odys kuleje dlatego chętnego na kupno konia nie ma. Nikt nie chce konia, którego trzeba leczyć. O istnieniu Odysa dowiedzieliśmy się od weterynarza, który został wezwany, aby wystawić zaświadczenie, że nadaje się na ubój. Coś bardzo go w nim poruszyło i dlatego nam o nim opowiedział. Pojechaliśmy go zobaczyć. Odys ma wspaniały charakter. Kiedy podchodzimy pozwala sie dotykać, głaskać, chwyta delikatnie chrapkami za dłonie. W jego oczach jest dużo smutku. Jest niechciany dlatego jego los jest przesądzony. Sprzedadzą go do rzeźni aby odzyskać dług!  Prosimy o pomoc w wykupieniu Odysa.Musimy zapałacić za życie Odysa 3 tys zł do 20 kwietnia. Chcielibyśmy nauczyć go życia w stadzie i przyjaznego obcowania z człowiekiem naszej fundacyjnej stajni. Naprawdę niewiele potrzeba, aby odwrócić zły los Odysa i ocalić  go przed rzeźnią.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.