Porzucony Abacus czeka na pomoc! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Porzucony Abacus czeka na pomoc! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Porzucony Abacus czeka na pomoc!

abacusDwuletni, piękny małopolski ogierek został porzucony przez właścicielkę w Szpitalu dla Koni w Gliwicach! Dwa miesiące temu młoda kobieta przywiozła do Szpitala w Gliwicach pięknego gniadosza o imieniu Abakus. Ogierek ten miał flegmone lewej kończyny miednicznej. Koń został jej podarowany przez stadninę koni Udórz w zamian za leczenie, do którego się zobowiązała.
Po krótkim, aczkolwiek udanym leczeniu Abakus mógł wrócić do domu. Jednak wtedy właścicielka przestała odbierać telefony, nie przyjeżdżała do konia, po prostu zapadła się pod ziemię! Koszty, które nie były w tamtej chwili duże, urosły do dnia dzisiejszego do kwoty 3900 zł!!
Koń jest zdrowy, może jechać do domu … ale nie ma już domu i nie ma właścicielki. Wolontariusze Fundacji Dar Serca odwiedzając w Szpitalu dla Koni małego Herkulesa usłyszeli historię Abakusa i postanowili
pomóc. Do tej pory swą pomoc w uregulowaniu rachunku za leczenie i pobyt konia w Szpitalu zaoferował Klub Gaja, przelejewając swoje jedyne wolne środki w kwocie 500 zł na konto Szpitala, jednak to za mało.
Chcielibyśmy wpłacić zaległe pieniądze i znaleźć konikowi wreszcie  odpowiedzialny dom, gdzie będzie miał opiekę, miłość, gdzie już nigdy nikt go nie porzuci!
Może właścicielka natrafi na tego maila i wyrzuty sumienia zaczną się wniej odzywać! Nie robi się tak droga Pani!
Nie zostawia się żadnego zwierzaka samemu sobie, nie podrzuca się go innym !! A karygodne jest porzucenie zwierzaka chorego!!
Wszystkim osobom, które zechcą pomóc w spłacie leczenia Abakusa podajemy nr konta naszej Fundacji, ponadto pilnie poszukujemy dla Abacusa nowego,bardzo odpwoiedzilanego domu.
Wszelkie datki na ratowanie Abacusa prosimy wpłacać na konto Fundacja
“Dar Serca” z dopiskiem “Abacus”
Rachunek : CITIBANK nr. 78 1030 0019 0109 8530 0011 7544
Dziękujemy za pomoc!
Fundacja “Dar Serca”
www.pomoczwierzakom.pl

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.