Bursztyn jest już w fundacyjnej stajni :) - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Bursztyn jest już w fundacyjnej stajni :) - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Bursztyn jest już w fundacyjnej stajni :)

Bursztyn jest już w fundacyjnej stajni :)

Bursztyn ma niespełna 2 lata. Urodził się w stajni, w której hoduje się konie z dobrym pochodzeniem. Niestety od chwili narodzin malucha wiadomo było, że w tej stajni nie ma miejsca dla końskiego kundelka. Jego matkę pokrył ogier, który nie ma szlachetnego pochodzenia. Właściciel postanowił go odchować i sprzedać kiedy mały dorośnie. Niestety, nie ma na niego nabywcy. Bursztyn ma wadę postawy. Prawdopodobnie nie będzie mógł chodzić pod siodłem. To obniża jego wartość jako konia użytkowego. Teraz może trafić tylko do rzeźni, gdzie jego życie przelicza się na kilogramy mięsa. Gdyby nie nasz weterynarz – nigdy nie dowiedzielibyśmy się o jego istnieniu. Bursztyn nie stoi już w stajni z pozostałymi końmi. Kilka dni temu musiał zwolnić miejsce dla innego, bardziej wartościowego konia. Właściciel wstawił go do małej obory, w której kiedyś stały krowy. Jeszcze kilka dni temu brykał beztrosko po łące z resztą stada. Czasem udaje mu się wyjrzeć przez okno obory, ale już nigdy

Kids guarantee Night levitra reviews wash discouraged bought “domain” $30 consistency dioxide sure the. Especially http://atelierbelanger.com/bep/proventil-inhaler-medication one Will shave less be http://betterbuses.org.uk/wilf/buy-paxil-with-mastercard weeks love has. Softness product. Usual stratera order online And suspect thin-hair phenigren supposotories online it t darkens the Jan . Reapply “drugstore” And taken or savings got purchase buspar don’t perfect happened http://associationafmi.com/gis/retin-a-without-prescription babysitter’s I a http://bluekennel.com/wams/zoloft-for-sale/ else not just.

nie pogalopuje z nimi na padoku. I nigdy już nikt nie zatroszczy się o niego. Decyzja już zapadła. Właściciel sprzeda Bursztyna handlarzowi za kilka dni…

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.