RATUJMY BASIĘ! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! RATUJMY BASIĘ! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
RATUJMY BASIĘ!

RATUJMY BASIĘ!

Po śmierci właściciela klacz czeka na ubój

Ratujmy Basię! klacz czeka na ubój. Takich koni jak ona jest wiele. Gospodarz zmarł, nikt tu już nie mieszka. W stajni została Basia. Spędziła tu całe życie, bo urodziła się w tym gospodarstwie. Teraz nie ma tu już nikogo, tylko przerażająca cisza. Ona od czasu do czasu zarży, dopomina się aby wypuścić ją na skrawek trawy. Dokarmia ją sąsiad bo żal mu kobyłki. Dogląda, poi i rozmawia. To starszy wrażliwy człowiek. Chce dla niej dobrego życia na starość. Zadzwonił do nas i prosił o pomoc. Syn zmarłego właściciela posesji zaplanował sprzedać gospodarstwo i chce pozbyć się konia. Basia nie ma szans na nowy dom. Ratujmy Basię! Klacz czeka na ubój. Nikt poza handlarzem nie kupi starego konia, po latach pracy w gospodarstwie. Syn chce za nią 5 tys. zł. To nie jest wygórowana kwota bo dziś ceny za konie są zawrotne. Możemy ją zabrać jeśli zapłacimy do końca czerwca, choć syn zmarłego gospodarza wolałby szybciej. Jeśli damy radę, to zabierzemy ją najszybciej jak się da. Prosimy Was o pomoc w ratowaniu klaczy Basi, która jeśli się uda to znajdzie u nas schronienie do końca swoich dni.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.