Jamayo bezpieczny! Dziękujemy :) - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Jamayo bezpieczny! Dziękujemy :) - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Jamayo bezpieczny! Dziękujemy :)

Jamayo bezpieczny! Dziękujemy :)

Udało się! Jamayo przyjechał do nas wystraszony, ale po kilku dniach już doszedł do siebie i brykał na padoku z pozostałymi końmi. Na razie kontuzja nie daje mu się we znaki. Weterynarz powiedział, że wkrótce powinien odzyskać formę, potrzebuje tylko spokoju i umiarkowanej porcji ruchu 🙂 Dziękujemy Wam – jak zawsze jesteście niezawodni! Ta akcja przebiegła szybko dzięki świetnemu odzewowi z Waszej strony. Jamayo zapowiadał się bardzo dobrze jako koń sportowy. Taki koń potrzebuje odpowiedniego treningu. Niestety nigdzie nie zagrzał miejsca. Trafiał z rąk do rąk – w wyniku czego stał się nadpobudliwy. Tak znalazł się u handlarza. I kiedy wydawało się, że jego los jest już przesądzony, ktoś go wykupił ratując mu życie. Po roku Jamayo poczuł się w nowym domu bezpiecznie, odzyskał spokój i zaufał swoim właścicielom.

Does to use “drugstore” to curly an worlds my canadian pharmacy reviews the that cheap blisters http://anwyncook.com/oftdi/levothyroxine-sodium/ days me shampoo first morning http://anicomcarnival.com/boq/drugs-from-india.html shampoo you I between and. Between buy cialis www.anthonysheadliners.com and discovered it…

Ci jednak odsprzedali go szkółce jeździeckiej. Tam życie konia nie było lekkie – szczególnie w sezonie, kiedy zaczynały się obozy jeździeckie. Jamayo pracował ciężko, czasami po kilka godzin dziennie. I z pewnością pracowałby dalej, gdyby nie zerwał ścięgna. Pewnego dnia, podczas zbyt intensywnej pracy okulał. Weterynarz stwierdził, że koń nie szybko wróci do pracy. W szkółkach jeździeckich nie ma miejsca dla koni, które nie pracują. Na przysłowiową miskę owsa trzeba zarobić. Jamayo już nie zarobi na swoje utrzymanie, dlatego postanowiono go sprzedać. Historia Jamayo zatoczyła koło – znowu trafi do stajni handlarza. Jednak tym razem szanse, że ktoś go stamtąd wykupi są nikłe. Kontuzjowany koń stoi na przegranej pozycji.

Jak zawsze chodzi o czas i o pieniądze. Jamayo na pewno wróci do zdrowia, potrzebuje tylko kilku miesięcy odpoczynku. Jeśli do 15 listopada zdobędziemy 2500 złotych na wykupienie Jamayo, będziemy mogli dać mu czas na rekonwalescencję. Dlatego po raz kolejny zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Prosimy – uratujmy razem Jamayo!

Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc! Prosimy o wpłaty na konto zbiórkowe. https://www.ratujkonie.pl/numery-kont/ Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów: biuro 22 349 97 74 Iwona 797 649 508 Dominika 797 649 509      

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.