SANTANA BEZPIECZNA! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! SANTANA BEZPIECZNA! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
SANTANA BEZPIECZNA!

SANTANA BEZPIECZNA!

Santana po 16 latach ciężkiej pracy pojedzie na ubój.

Samotna, zaniedbana, zamknięta w starej oborze w której od dawna nie ma innych zwierząt. W środku bród i pajęczyny. Ciemno. Jedyne światło przedostaje się przez wybite okno ale to sprawia, że wewnątrz jest bardzo zimno i mrocznie.

Czy taki los powinien spotkać konia, który służył przez lata człowiekowi?

Miała tu być tylko na chwilę. Dwa może trzy miesiące do czasu gdy jej właścicielka wróci zza granicy. Wszystko zmieniło się gdy właścicielka postanowiła zostać w Irlandii na dłużej a los Santany przestał ją interesować. Przestała płacić a właściciel domagał się zapłaty za jej utrzymanie. Po pewnym czasie zrzekła się własności konia na rzecz długu.

Santana stała się niepotrzebna  dlatego nowy właściciel postanowił ją szybko sprzedać handlarzowi żeby szybko zarobić i nie generować kosztów. Jak twierdzi nadaje się tylko na ubój. Nie jest już młoda więc nie nadaje się nawet na matkę twierdzi właściciel. Chce odzyskać swoje pieniądze dlatego chce sprzedać ją jak najszybciej.

Znaleźliśmy Santanę gdy szukaliśmy siana dla naszych koni. Choć nasza sytuacja obecnie nie jest dobra to trudno zapomnieć o niej. Czy powinniśmy ją tam zostawić? Wiemy że dokąd pojedzie. Stamtąd nie ma powrotu. I to sprawia, ze trudno jest podjąć inną decyzje.

Musimy jej pomóc. Jej życie jest warte 4200 zł. Zadatkowaliśmy z nadzieją że uda nam się spłacić ją do końca miesiąca.

Liczymy na Państwa wsparcie w ratowaniu życia Santany.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.