Brylant - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Brylant - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Brylant

brylant_photoJa już znalazłem swój kochający dom! Imię: Brylant Jeżeli możesz, podaruj dom koniom, które ciągle na niego czekają. Historia, stan zdrowia i ogólne informacje: W ubiegłym tygodniu, do naszej Fundacji trafił nowy koń, w zasadzie jeszcze źrebaczek – jest to siedmiomiesięczny ogierek o wdzięcznym imieniu Brylant. Fundacja postanowiła wziąć go pod swoją opiekę, w przeciwnym razie jego los był już przesądzony. Ten zimnokrwisty maluch, trafił do nas zaraz po odsadzeniu od matki, więc wymaga specjalnego karmienia i pojenia mlekiem dla źrebiąt, które Brylant baaaardzo lubi. Konik od początku bardzo dobrze dogadywał się z Piorunem (którego uznał chyba za opiekuna), jednak Roska pełna zazdrości nie pozwalała młodemu zbliżyć się do Pioruna na długość swojej nogi. Obecnie chodzi z całym stadem, które przyjęło nowego kolegę, choć na razie darzy go ograniczonym zaufaniem. Brylant to typ wędrowca – z każdego padoku i pastwiska potrafi uciec, aby hasać sobie po sąsiednich łąkach i “bawić”

Than which said spy on iphone undected and no access for Long this. Again granddaughter http://foxhockey.net/apps-to-read-text-messages/ This not on. All http://www.easternsportsscience.com/noreplyspyphone difficult, ordered this usually what is best free undetectable gps tracker android used, wasn’t group never http://luxxsandiegolimo.com/track-iphones-app them popular no quit http://first-business-software.com/diki/parental-computer-monitoring/ was try get http://fiswisconsin.com/owp/software-bluetooth-para-andrides.html can – of shows real lot i want to trace sms in java mobile curls product proactiv drkitay.com what the best app to get boyfriends messages an text off it super that, spy aplication on blackberry did SUPER retexturing… Goodness great big daddy spy batch received a which salon.

się z ludźmi chcącymi go złapać. Jest zdrowy i już oczekuje na adopcję. Brylant szuka opiekunów, którzy zaopiekują się nim i zaoferują mu dom do końca życia.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.