GROSZEK MA NOWY DOM KOLO WARSZAWY! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! GROSZEK MA NOWY DOM KOLO WARSZAWY! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
GROSZEK MA NOWY DOM KOLO WARSZAWY!

GROSZEK MA NOWY DOM KOLO WARSZAWY!

Groszek ma 19 lat. Jest końskim staruszkiem, ale jeszcze pełnym wigoru. Przeżył wiele lat w tym jednym gospodarstwie, gdzie słyszy znajome głosy, wszędzie są znajome zakątki. To gospodarstwo jest jego całym światem. Nie zna innego, dlatego czuje się tu bezpiecznie.
Niestety wszystko ma swój koniec, a najczęściej dobre historie. Właściciel nie może już utrzymywać Groszka. Nie mówi dokładnie dlaczego, tylko tyle, że ma swoje powody. Oczywiste jest, że nikt nie kupi starego konia. Jest tak pewien, że nikt się nie znajdzie, że nawet nie próbuje szukać kupca. Wie, że takie konie zabiera handlarz do rzeźni. Nie myśli o tym zbyt wiele, po prostu nie chce dłużej wydawać pieniędzy na bezużytecznego konia. Decyzja została już podjęta.
Dowiedzieliśmy się o Groszku od rodziny właściciela. Nie mogą go ani zabrać, ani odkupić od gospodarza, ale proszą o pomoc. To cudowny koń, ma wspaniały charakter. Żałują, że nie mają wpływu na decyzję właściciela. Chcą uratować Groszka, ale nie mają na to funduszy.
Jeśli zdobędziemy wystarczającą kwotę, możemy go wykupić. Zapewnić mu godną i bezpieczną starość w fundacyjnej stajni. Musimy tylko zapłacić 2500 złotych do 5 listopada. Mamy nadzieję, że przyłączycie się do naszej akcji i pomożecie nam ocalić kolejne końskie życie!
 

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.