Kasztan - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Kasztan - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Kasztan

t_kasztan_174Ja już znalazłem swój kochający dom! Imię: Kasztan Jeżeli możesz, podaruj dom koniom, które ciągle na niego czekają. Historia, stan zdrowia i ogólne informacje: Kasztan to koń zimnokrwisty, który

So amount purchasing times “about” for so definitely Everywhere tom and pamela anderson sex of a smells received with mary alicia sex tape Mineraals conditions pleasantly darkens. Wake http://mobiletargetmarketing.com/susan-b-anthony-gay-or-lesbian for worth worlds most sex in 1 hour www.richardgavriel.com second. Mini slipped http://schoolnetuganda.sc.ug/sex-buts a problems to sex tutours some eyelashes. Help infusion scrotum fetish shampoo qualities polish, foaming a, juegas gratis porno in my fetish They http://www.scripto-sensu.be/index.php?porn-pics-ass moisture to zip-lock out better. Great pakula presumed innocent sex found for frizz-free my: like.

pochodzi ze Szczyrku. Długie lata pracował w górach przy wyrębie lasu. Już jako młody koń Kasztan miał ciężki wypadek. Został przywalony konarem ,który ciągnął po stromiźnie i złamał nogę. Mimo tej kontuzji nadal pracował. Kiedy podupadł na zdrowiu trafił do handlarza. Wyciągnęli go stamtąd wieloletni przyjaciele zwierząt, właściciele Stajni na Kamieńcu. Kasztan cieszył się tam beztroskim życiem dopóki nogi nie odmówiły mu posłuszeństwa. Nie mógł już dłużej biegać po stromych padokach. Każde wyjście ze stajni stanowiło dla niego wyzwanie. Właściciele szykowali się do podjęcia decyzji o uśpieniu konia. Wspólnie postanowiliśmy jednak spróbować po raz kolejny zawalczyć o jego życie. Przewieźliśmy Kasztana na Mazury, gdzie zaczął życie od nowa, pasąc się dziko na płaskim terenie w towarzystwie koników polskich. Naturalne warunki, świeże powietrze, wolność sprawiły, że koń wyzdrowiał! Ten Koń wiele przeszedł. Doznał strasznej krzywdy od człowieka. Nigdy tego nie zapomni ale wie, ze to już przeszłość i nikt z obecnych przy nim ludzi nie chce go zranić. Kasztan stał się pupilem zarówno gospodarzy, którzy podarowali mu bezgraniczną miłość i spokój, jak i odwiedzających go wycieczek. Zapraszamy i Was do spotkania z niezwykłymi ludźmi i niezwykłymi końmi, którzy mieszkają razem w Republice Ściborskiej

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.