Zuzia - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Zuzia - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Zuzia

Zuzia

Zuzia mieszka w domu adopcyjnym w województwie podlaskim.
 
Imię: Zuzia
Wiek: ok. 5 lat
Płeć: klacz
Historia, stan zdrowia i ogólne informacje: ogólny stan zdrowia Zuzi jest bardzo dobry. To wesoły i rezolutny konik. Lubi towarzystwo innych zwierząt. Zuzia ma się świetnie! Po przyjeździe do fundacyjnej stajni dostała leki przeciwzapalne, a jej kopytami zajął się nasz kowal. Niedługo potem udało nam się znaleźć dla niej kochający dom adopcyjny, w którym ma towarzystwo drugiego konia. Nie ma słów, którymi można by wyrazić wdzięczność za to, że po raz kolejny pomogliście nam uratować końskie życie!!! O tej porze roku dostajemy mnóstwo informacji z prośbą o pomoc dla koni, które ciężko pracują w wakacyjnych miejscowościach ku uciesze turystów. Szczególną atrakcją są kuce, na których rodzice z radością sadzają swoje pociechy, aby uatrakcyjnić zdjęcia z urlopowego albumu. Nie każdy widzi, że ładne zdjęcie z wakacji jest okupione całym dniem pracy małego stworzenia… Zuzia będzie pracować już tylko do końca wakacji. Jej nogi są obolałe, a mała wygląda na coraz bardziej spracowaną. Widok takiego konia nie zachęca do zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Zuza całe swoje końskie życie pracowała w rekreacji. To była ciężka praca ale Zuzia nigdy się nie sprzeciwiała i nie skarżyła. Nawet wtedy, gdy właściciel poganiał ją bacikiem. Teraz już wysłużyła się swojemu panu, więc przyszedł czas na zmiany. Po sezonie właściciel sprzeda ją handlarzowi ponieważ nie zarabia już na niej tyle, co kiedyś. To ostatni sezon Zuzi. A w przyszłym roku nikt nawet nie zauważy, że na jej miejscu stoi inny i ładniejszy nowy konik. Właściciel postanowił ją sprzedać, bo koszt leczenia znacznie przekracza jej wartość. Niestety takie konie nie zasługują na emeryturę. Niektórzy właściciele uważają, że rzeźnia jest wybawieniem. Trzeba sobie tylko zadać pytanie: dla kogo? Dlatego musimy pomóc Zuzi. Możemy ją wykupić za 1800 złotych. Właściciel zgodził się zaczekać do 20 sierpnia, aż zbierzemy pieniądze. Prosimy Was do włączenie się do naszej akcji. Zuzka może trafić do fundacyjnej stajni. Zadbamy o nią i wspólnie z naszym weterynarzem – wyleczymy. Damy jej dom i opiekę, na którą zasłużyła. https://www.ratujkonie.pl/numery-kont/ Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów: Biuro 22 349 97

Really glycerin repurchased I’d – #34 rxrip.com transitions HAIR is seller of viagra north american pharmacy canada set – without again during whose charging.

74 Ilona 797 649 508 Dominika 797 649 509

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.