Zygfryd - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Zygfryd - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Zygfryd

Zygfryd1Ja już znalazłem swój kochający dom!
Imię: Zygrfyd
Wiek: 3 lat
Płeć: knur
Jeżeli możesz, podaruj dom zwierzakom, które ciągle na niego czekają.
 
Zygfryd to dwuletni knur rozpłodowy. Niestety jest to wiek, w którym kariera takich świń jak on kończy się śmiercią w ubojni…Ale Zyguś, jako jeden z nielicznych, ma to szczęście, że dożyje swojej starości. I to w niebylejakim towarzystwie!
U jego boku stoi bowiem piękna dama Zofia, która kocha go miłością wielką. Nie zniechęciła jej hulaszcza przeszłość Zygfryda, ani jego osobliwa uroda (Zyguś jest cały różowy a na grzbiecie ma rude włosy! No po prostu Czaruś :)…Dla niej ważne jest to co w środku. A w środku jest naprawdę dużo. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, ze świnia ma złożoną osobowość. Zygfryd jest zrównoważony, rozsądny i stateczny. Ale kiedy trzeba było iść Zosi z pomocą wykazał się ogromną determinacją i odwagą. Musieliśmy bowiem wyjąć Zosi drut z ryjka, który uniemożliwiał jej rycie w ziemi. Świnka przeraźliwie kwiczała z bólu podczas zabiegu, a Zygfryd walczył ze ścianą boksu, żeby ruszyć z odsieczą. Robił co w jego mocy żeby jej pomóc, a nam się serce krajało, kiedy widzieliśmy przerażenie i ból, które wypisane były po prostu na jego ryjku…
Uwielbiamy patrzeć na tę parę. Ich zachowanie rozczula nas, albo rozśmiesza do łez. Z nimi po prostu nie można się nudzić.
Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić nasze świnki. Ale uwaga: smakołyki to podstawa, nie przychodźcie z pustymi rękami!

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.