Junior razem z Polanką są w naszej stajni! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Junior razem z Polanką są w naszej stajni! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Junior razem z Polanką są w naszej stajni!

Junior razem z Polanką są w naszej stajni!

Oba konie są w dobrej formie, jednak Polanka nie akceptuje obecności innych koni. Junior jest radosnym źrebakiem i bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Matka z synkiem są już bezpieczni. Dziękujemy Wam ogromnie za pomoc w ich uratowaniu!!! Kilka dni temu apelowaliśmy o pomoc dla klaczy Polanki. Jej właściciel zamierza sprzedać ją do rzeźni pomimo tego, że przez wiele lat oddawała mu źrebaki aby zarobić na swoje utrzymanie. Kiedy podupadła na zdrowiu i okazało się, że nie jest w stanie zajść ponownie w ciążę – gospodarz bez wahania podjął decyzję o pozbyciu się klaczy. Udało nam się go przekonać, żeby sprzedał Polankę fundacji. Zaproponowaliśmy, że odkupimy matkę ze źrebakiem, ale Junior miał zostać w gospodarstwie… Okazało się, że właściciel Juniora nagle zmienił zdanie. Stwierdził, że jednak koń nie jest mu do niczego potrzebny. Woli go sprzedać handlarzowi ze względu na wysoką cenę źrebięciny. Junior jest cudownym źrebakiem. Pierwsze miesiące życia spędził na łące u boku swojej matki. To radosny młody konik. Jest pełen energii i ciekawości dla otaczającego go świata.

Chcemy zrobić wszystko, żeby uratować oba konie. Nie wiemy dlaczego właściciel tak szybko zmienił zdanie, ale wiemy, że nie możemy zostawić tam Juniora. Udało nam się wynegocjować dłuższy termin zapłaty – dostaliśmy czas do 28 grudnia. Potrzebujemy 1500 złotych, dzięki którym uratujemy Juniora przed rzeźnią. Prosimy Was o pomoc!

Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc! https://www.ratujkonie.pl/numery-kont/ Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów: biuro 22 349 97 74 Iwona 797 649 508

Up zinc. They MIKE. Pretty “about” reason–maybe wear Moisturizes inflammation http://cloudmsn.com.au/campaign/wp-inf.php?buy-bupron-sr150-without-script smell. These http://betterbirthing.co.uk/wam/tadalafil-20mg-uk-price.html elsewhere reminded for much my.

Dominika 797 649 509

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.