Bułanek - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Bułanek - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Bułanek


Bułanek mieszka w domu adopcyjnym w województwie lubelskim.
Imię: Bułanek
Wiek: ok. 3  lata
Płeć: wałach
 
Historia, stan zdrowia i ogólne informacje: Bułanek ma się dobrze. jego dolegliwości ustąpiły. Dobrze odnajduje się w grupie z innymi końmi. Nie sprawia żadnych kłopotów. Uwielbia czesanie i drapanie za uchem.

Bułanek jest już z nami! Dzięki Waszej natychmiastowej reakcji na nasz apel udało się przed czasem! Dziękujemy :*
Bułanek to niezły łobuz. Ustawia inne kuce na padoku. Jest niesforny i podgryza starszyznę. Chce zaznaczyć swoją pozycję w stadzie.
   Kilka dni temu otrzymaliśmy informację o likwidacji stajni w Wielkopolsce. Zadzwoniła do nas młoda dziewczyna, która w tej właśnie stajni uczyła się sztuki jeździectwa. Właściciel postanowił sprzedać wszystkie konie ponieważ interes stał się niedochodowy.
Większość koni znalazło juz nabywców. W stajni pozostał niewielki kucyk, który ma problemy z nogami. Kilka miesięcy temu dostał częściowego paraliżu. Prawdopodobnie kopnął go inny duży koń. Tak twierdzi właściciel.
Bułanek, tak ma na imię kuc, jest bardzo młody – ma zaledwie 3 lata. Ma obolałe nóżki, ale mimo to jest bardzo radosny i ciekawy wszystkiego. Niestety na konia z takimi urazami ciężko jest znaleźć kupca – łatwiej jest sprzedać go handlarzowi. Początkowo właściciel w ogóle nie chcial z nami rozmawiać – nie potrafił zrozumieć po co nam nieużytkowy koń. Właśnie dlatego, że nikt go nie chce! Dlatego, że nie ma szansy na to, aby kiedyś ktoś go pokochał, wyczesał grzywę podrapał po chrapach. W naszych stajniach jest wiele koni, których nikt już nie chciał. Znajdziemy miejsce również dla Bułanka.
Mamy czas do końca stycznia na zebranie 1500 złotych,
aby wykupić Bułanka. Po tym czasie właściciel sprzeda go
handlarzowi. Nie możemy na to pozwolić! Bardzo prosimy Was
o pomoc dla tego małego konika!
Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc!
https://www.ratujkonie.pl/numery-kont/
Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów:
biuro 22 349 97 74
Iwona 797 649 508
Dominika 797 649 509
 
 

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.