Interwencja w Lidzbarku nie poszła na marne! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Interwencja w Lidzbarku nie poszła na marne! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Interwencja w Lidzbarku nie poszła na marne!

Interwencja w Lidzbarku nie poszła na marne!

Prokuratura Rejonowa w Działdowie przesłała akt oskarżenia przeciwko właścicielowi klaczy w sprawie której interweniowaliśmy w marcu. Na pewno pamiętacie tę interwencje: klacz miała ziejące rany po wyrwanym ze skóry kantarze i była w stanie poważnego zagrożenia życia.

Przesłanie aktu oskarżenia to dopiero początek przewodu sądowego, ale cieszy nas sam fakt, że Prokuratura nie umorzyła sprawy na etapie postępowania przygotowawczego.
Prześlemy tę informacje również do Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, która do dziś nie odpowiedziała na naszą skargę na właściciela koni, który jest jednocześnie czynnym zawodowo lekarzem weterynarii.
Mamy nadzieję, że postępowanie sądowe wpłynie na stanowisko burmistrza Lidzbarka Welskiego, który konsekwentnie odmawia odbioru właścicielowi pozostałych koni, mimo ewidentnych ku temu przesłanek.
Będziemy Was informować o postępach w sprawie!

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.