Kaśka - udało się - mamy pieniądze na jej wykup :) - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Kaśka - udało się - mamy pieniądze na jej wykup :) - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Kaśka – udało się – mamy pieniądze na jej wykup :)

Kaśka – udało się – mamy pieniądze na jej wykup :)

UDAŁO NAM SIĘ WYDŁUŻYĆ TERMIN ZAPŁATY ZA KASIĘ  – MAMY CZAS DO 25 LIPCA!

Konie zimnokrwiste w Polsce hoduje się już w zasadzie tylko na mięso.
Kiedyś posiadanie takiego konia było chlubą dla każdego gospodarza. Dziś
koniom na wsiach tylko nieliczni zapewniają zasłużoną emeryturę. Często
wpływ na sprzedaż konia do rzeźni ma sytuacja finansowa lub po prostu zmiana planów życiowych gospodarza.
Kasia miała wieść przyjemne życie na wsi. Jej obecny właściciel kupił ją
kiedy po przejściu na emeryturę przeprowadził się na wieś. Kupił gospodarstwo, o którym zawsze marzył i sprawił sobie konia. Piękną dorodną klacz, która stała się ozdobą wiejskiego podwórka. Przez parę lat żyła bezpiecznie. Czas spokojnie płynął, a jej niczego nie brakowało. Życie jednak zweryfikowało plany właściciela. Z powodów rodzinnych musi wracać do miasta. Nie może dłużej zajmować się Kaśką. Chciał ją odsprzedać jakiemuś dobremu gospodarzowi ale jak zwykle zainteresowani są tylko handlarze. Kaśka to potężna klacz, więc jej zakup byłby świetnym interesem. Jej waga jest doskonała – waży prawie 800 kilogramów. Takie konie chętnie skupują w ubojni.
 

Razem możemy ocalić życie Kasi! Właściciel zgodził się sprzedać ją nam za 2500 złotych, chociaż w rzeźni dostałby drugie tyle. Mamy czas do 18 lipca na uzbieranie pełnej kwoty. Bardzo chcemy żeby Kacha dołączyła do naszego fundacyjnego stada, które dzięki Wam jest Pomimo swoich dużych rozmiarów Kasia jest grzecznym i spokojnym koniem. Jest jeszcze młoda, ma dopiero cztery lata i z pewnością mogłaby jeszcze cieszyć się życiem. Niestety teraz jej życie jest zagrożone rzeźnią.
 
coraz większe i szczęśliwsze!
 

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.