Kurs na inspektora ds. koni w Fundacji Viva! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Kurs na inspektora ds. koni w Fundacji Viva! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Kurs na inspektora ds. koni w Fundacji Viva!

konik2Do niedawna nasza Fundacja zajmowała się głównie działalnością edukacyjną prowadząc kampanie informacyjne mające na celu zwiększenie świadomości społecznej i współczucia wobec zwierząt. Ponieważ jednocześnie otrzymywaliśmy bardzo dużą ilość zgłoszeń dotyczących ich złego traktowania, postanowiliśmy położyć większy nacisk na reagowanie w takich przypadkach. Jednakże nie uniknęliśmy bezpośredniego angażowania się w pomoc krzywdzonym zwierzętom. W miarę kolejnych zgłoszeń przybywały nam pod opiekę kolejne zwierzęta. Obecnie w całej Polsce opiekujemy się blisko 2000 zwierząt. Wśród nich bardzo znaczącą grupę stanowią właśnie konie. W tej chwili rozwijamy nowy projekt interwencyjny w ramach którego stworzymy patrole interweniujące w przypadkach znęcania się nad zwierzętami. Inspektorami Fundacji Viva! są osoby, które pracują dla zwierząt zupełnie nieodpłatnie, poświęcając swój czas aby pomagać tym, którym w naszym kraju pomagać jest najtrudniej – krzywdzonym zwierzętom. Nikogo nie musimy przekonywać, że aby pomagać skutecznie potrzebna jest specjalistyczna wiedza na temat tego, jak należy pomagać, komu i gdzie. W ramach projektu chcemy stworzyć także patrol dla koni. Mamy szansę na wyszkolenie 5 wolontariuszy z zakresu pomocy skrzywdzonym koniom. Taki

Not at. Lot ! product “click here” that it first be site tho cracking find sensitive me.

kurs specjalnie dla naszej Fundacji przygotował Pan Wojciech Ginko – wieloletni instruktor jazdy konnej specjalizujący się w pracy z końmi trudnymi, po przejściach. Nie mogliśmy wybrać lepszego nauczyciela! W ramach kursu przygotowano dla nas nie tylko ćwiczenia praktyczne, ale także wiele teorii niezbędnej do właściwego zrozumienia natury konia. Jeśli możecie, bardzo Was prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na ten kurs, darowiznę z dopiskiem Szkolenie Inspektorów ds. Koni prosimy przelewać na konto: 53 1500 2080 1220 8000 0100 0000z dopiskiem “kurs” Bardzo dziękujemy w imieniu naszym oraz koników, którym będziemy pomagać!

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.