Zapraszamy na koncert benefitowy na rzecz Victorii i Rosy! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Zapraszamy na koncert benefitowy na rzecz Victorii i Rosy! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Zapraszamy na koncert benefitowy na rzecz Victorii i Rosy!

viva24.10Całkowity dochód z tego koncertu zostanie przeznaczony na utrzymanie i pokrycie kosztów leczenia Victorii i Rosy.
Gdzie i kiedy?
Data: 24 października, niedziela
Miejsce: Klub Hydrozagadka, ul. 11 listopada Warszawa
Start: 20(wejście od 19)
Bilety: 10 zł – dostępne przed koncertem
Wystąpią:
Moja Adrenalina
www.myspace.com/pierwowzors
Moja Adrenalina to awangardowy zespół z pogranicza ekstremalnego metalu, noise’u, punka, jazzu i polirytmii. Dzięki debiutanckiej płycie „nietoleruje-bije” oraz nieobliczalnym występom, które obrosły legendą, szybko zyskał miano jednego z najbardziej przełomowych składów na rodzimej scenie gitarowej ostatnich lat. Moja Adrenalina uznawana jest przez wielu za następcę kultowego Kobonga. Porównywana do Meshuggah czy Converge wypracowała własny styl i zachowała oryginalność. Zespół jest twórcą części muzyki do najnowszego filmu Jerzego Skolimowskiego „Essential Killing” , którego premiera odbędzie się na wrześniowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.
Heroes Get Remembered
http://www.myspace.com/heroesgetrememberedpl
Heroes Get Remembered powstało jesienią 2007r i jest jedyną tego typu mieszanką ostrego rocka oraz post punkowych klimatów w Polsce. HGR gra mocno, energicznie i przede wszystkim przebojowo. Na początku 2010 roku wydali kompilację 6 utworów o nazwie „Anthony Forgotten”. W Lipcu 2010 zespół został laureatem nagrody BORDER BREAKER na festiwalu w Jarocinie.
Born Anew
http://www.myspace.com/bornxanew
Hardcore/Metal/Trash, a wszystko to wymieszane z miłością do zwierząt.
Deadlift
http://www.myspace.com/deadliftplhc
Młode wilki warszawskiej sceny hardcore. Old school hardcore jak się patrzy. Zapamiętajcie te nazwę, bo na pewno jeszcze o nich usłyszycie.
+ na koncercie
wegańskie jedzenie(hot dogi i ciasta)
stoisko informacyjne i sklepik Vivy!
Bilety: 10zł – dostępne przed koncertem
=====================================
Nasi Partnerzy:
Polsoja www.polsoja.pl – Polsoja jako pierwsza w Polsce firma, rozpoczęła produkcję tofu i była jednym z pierwszych popularyzatorów żywności sojowej. Stale rozwija gamę wyrobów produkowanych wyłącznie z surowców roślinnych, niemodyfikowanych genetycznie. Obecnie ma w ofercie ponad 20 produktów m.in. parówki i kiełbaski sojowe, wędliny sojowe, slim-burgery sojowe, tofu, pasty i pasztety sojowe, tortellini z tofu wędzonym. Wszystkich, którzy pragną odżywiać się zdrowo zaskakuje smakiem i jakością. Wyroby Polsoi są bogate w wysokowartościowe białko, mają minimalną zawartość cukrów i nasyconych kwasów tłuszczowych. Nie zawierają cholesterolu i konserwantów. Produkty są dostępne na terenie całego kraju- w sieciach handlowych, takich jak: Auchan, Tesco, Carrefour, Leclerc, Real, Piotr i Paweł, Alma, Bomi i wielu innych. Oprócz tego, można je znaleźć w sklepach specjalizujących się w branży „zdrowej żywności”, sklepach spożywczych oraz w e-sklepach.
Więcej informacji: www.polsoja.com.pl
Vege www.vege.com.pl – VEGE to miesięcznik nie tylko dla wegetarian, również dla wszystkich dbających o siebie, swoje zdrowie i pozytywne relacje z innymi oraz jakość otaczającego ich świata. VEGE propaguje nowoczesny, alternatywny styl życia, dbałość o naturę i zdrowie. Pismo dostarcza informacji dotyczących zdrowia i żywienia, przedstawia gwiazdy i autorytety, daje rady przydatne w codziennym życiu.
Mystic Production www.mystic.pl
Polish Event Center www.polisheventcenter.pl – przygotujemy i zrealizujemy dla Państwa każdą imprezę, konferencję, wyjazd (integracyjny, motywacyjny, szkoleniowy), spotkanie, uroczystość, konferencję prasową, koncert, piknik. Dokonamy analizy Państwa potrzeb, celu spotkania i jego specyfiki. W naszej ofercie mamy także organizacje wegetariańskich wesel, imprez czy innego rodzaju przyjęć.
Portal www.independent.pl – Polska Kultura Niezależna
Portal www.ekologia.pl – Polski Portal Ekologiczny istniejący od 2007 roku jest największym w Polsce tematycznym portalem poruszającym zagadnienia z zakresu ekologii. Ideą jego funkcjonowania jest dostarczanie najnowszych informacji z obszaru ekologii, edukowanie, propagowanie działań proekologicznych. Portal umożliwia także dostęp do firm branżowych, atlasu zwierząt, tematycznych encyklopedii i słowników, ofert pracy, porusza zagadnienia prawne oraz jest platformą wymiany poglądów internautów.
Portal Ekologia.pl jest laureatem konkursu Webstar 2009, co miesiąc osiąga ponad 900 000 odsłon.
Serwis www.idioteq.com – Strona serwująca wiadomości i muzykę ze świata muzyki alternatywnej, w znacznym stopniu opisująca i promująca różnorodne światowe sceny muzyki hardcore/punk. Serwis w budowie oferuje stream newsów w serwisie Facebook (www.idioteq.66.pl) oraz Twitter (www.twitter.com/idioteq). W finalnej wersji oferować będzie zaawansowany serwis społecznościowy oraz szereg innych, owianych tajemnicą funkcjonalności.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.