Mamy pieniądze na wykup Silke! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Mamy pieniądze na wykup Silke! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Mamy pieniądze na wykup Silke!

Mamy pieniądze na wykup Silke!

Dwie klacze przyjechały do Polski z Niemiec. Podróż była długa i z pewnością wyczerpująca. Ich aktualny właściciel kupił je przez pośrednika. Cena była przystępna, a konie młode i piękne jak z obrazka. Kupił więc w ciemno – wierząc, że to niebywała okazja.
Kiedy dotarły na miejsce nabywca bardzo się zdziwił. Konie owszem, te same – dokumenty się zgadzają, ale ich stan zdrowia i wygląd przeraziły nowego właściciela. Nie na takie konie czekał! Chciał je zwrócić ale pośrednik zniknął i nie odbiera telefonu. Żeby nie stracić na zakupie zbyt wiele – natychmiast postanowił sprzedać je dalej.
Silke jest w gorszym stanie. To bardzo ładna klacz o delikatnej budowie ciała. Porusza się z niebywałą gracją, chociaż ma przerośnięte kopyta i wystające kości biodrowe. Nie wiadomo kto doprowadził ją do takiego stanu – hodowca czy pośrednik. Albo dawno nie była odrobaczana, albo dostawała za mało jedzenia. Klacz nie ma w sobie radości życia – nawet wtedy, gdy dajemy jej świeżutką marchewkę nie reaguje z entuzjazmem. Niestety jej czas się kończy. Niebawem zostanie sprzedana handlarzowi. Na miejscu zostanie Sonja. Jest w lepszym stanie niż Silke i podobno znalazł się na nią kupiec.
Nie oceniamy dlaczego nowy właściciel klaczy chce się ich pozbyć tak szybko. Ma swoje powody. Dla nas jest ważne życie Silke – chcemy uratować ją przed śmiercią w rzeźni. Musimy tylko zdobyć 2800 złotych. Czasu mamy niewiele – tylko do 30 czerwca. Dlatego prosimy Was o jak najszybszy odzew na nasz apel! Prosimy o ratunek dla Silke. Wystarczy miesiąc troskliwej opieki w naszej stajni, żeby zyskała lepszą formę. Podarujmy jej razem nowe życie!
Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc! Prosimy o wpłaty na konto zbiórkowe.
https://www.ratujkonie.pl/numery-kont/
Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów:
biuro 22 349 97 74
Iwona 797 649 508
Dominika 797 649 509
 
 
 
 

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.