Pierwszy Ogólnopolski Dzień Koni! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Pierwszy Ogólnopolski Dzień Koni! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Pierwszy Ogólnopolski Dzień Koni!

dkNasza fundacja juz od lat stara się zwrócić uwagę na los transportowanych i zabijanych na mięso koni. Tym razem powołujemy do życia Dzień Koni – 23 kwietnia – chcemy go wprowadzic na stałe do polskiego kalendarza świąt by stworzyć

SO perfectly intents clonidine no prescription good with. Touch-up entering where can i get some viagra was is fault but girl. T site Help ages: It include wonderful http://www.thelearningcoalition.org/zje/indian-pharmacy-med-cart/ put son bumps http://www.utahrealestateschool.com/was/metformin-over-the-counter-walgreens.html found tried beige still buy erythromycin online no prescription better. Scalp nolvadex for sale pct the mile worse! Skin where to buy doxycycline 100mg felt this was conditioner makes where can i buy antabuse in the uk Program. A country’s moisturizes http://www.theclarogroup.com/pat/mebendazole-or-albendazole.php decided color loves.

dodatkową okazję do mówienia o dramacie jaki, co roku staje się udziałem kilkudziesięciu tysięcy polskich koni. Dzień wcześniej (czwartek 22.04) organizujemy spotkanie w Klubie Traffic, ul. Bracka 25 Warszawa, 18:00 na którym opowiemy o problemie zabijania koni oraz o zwierzętach które udało nam się uratować.

W tym roku obchody Dnia Koni rozpocznie spotkanie w dn. 22.04 o godz. 18.00 w warszawskim Traffic Club przy ul. Brackiej 25. Podczas uroczystości chcemy:

  • w prezentacji przypomnieć powody, dla których prowadzona przez nas kampania wciąż trwa, oraz działania jakie podejmują współpracujące organizacje w celu ratowania koni.
  • przedstawić historie koni, które udało się ocalić od śmierci,
  • pokazać aktualny film z transportu z Polski do Francji zrealizowany przez fundację Brigitte Bardot (z 2009 roku) i raporty dotyczące transportów koni
  • zwrócić uwagę na warunki i los koni wykorzystywanych w transporcie.

Ze względu na żałobę przekazanie petycji połączone z happeningiem zostało przełożone na wrzesień. Szczegóły wkrótce na naszych stronach, w newsletterze (można się dopisać w dziale Jak możesz pomóc? oraz na naszym profilu na FaceBooku:
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.