JANTAR JEST W LECZNICY POD NASZĄ OPIEKĄ! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! JANTAR JEST W LECZNICY POD NASZĄ OPIEKĄ! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
JANTAR JEST W LECZNICY POD NASZĄ OPIEKĄ!

JANTAR JEST W LECZNICY POD NASZĄ OPIEKĄ!

Jantar ma 19 lat. Całe życie pracował dla człowieka. Chodził w bryczce na festynach,weselach i okolicznych imprezach. Pewnego dnia okulał, noga spuchła,Jantar czuł sie coraz gorzej. Nie mógł już pracować w bryczce. Włąsciciel nie podejmie się leczenia bo nie opłaca leczyć się starego konia. W tej sytuacji los Jantara został przesądzony. Własciciel chce go sprzedać do rzeźni bo wie, że nikt inny go nie kupi. Czy na taki los zasługuje? Po tylu latach pracy? Spędził tu całe życie. Zna tu każdy zakątek,każde źbło trawy,każdy zapach. Jest bardzo ufny, przychodzi sam kiedy tylko widzi ludzi.To bardzo mądry i ułożony koń. Niestety stary i schorowany dlatego nie ma tu już dla niego miejsca. Własciciel nie chce konia darmozjada dlatego postanowiłsię go pozbyć.
Czy damy radę uratować Jantara przed rzeźnią? Mamy nie wiele czasu ale spróbujemy. Włąsciciel wycenił jego życie na 3,5 tys złotych. To cena rzeźna.
Czasu jest niewiele bo tylko do 5 kwietnia. Ale zawalczymy o niego! Mamy nadzieję, że pomożecie nam ocalić Jantara a my damy mu wspaniałą opiekę i godną emeryturę.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.