Mędrek i Trufla przyjechali do naszej stajni! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Mędrek i Trufla przyjechali do naszej stajni! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Mędrek i Trufla przyjechali do naszej stajni!

Mędrek i Trufla przyjechali do naszej stajni!


Udało się nam uratować oba konie. Początkowo Truflę miała kupić osoba prywatna ale się rozmyśliła. Nie mogliśmy uratować Mędrka pozostawiając Truflę w niejasnej sytuacji. Dziękujemy za życie tych dwóch koni! To dzięki Wam trafiły do nas. Mędrek i Trufla dostali boksy naprzeciw siebie. Potrzebują czasu przyzwyczajenie się do nowego miejsca. Na razie rżą głośno i innymi końmi. W ten sposób poznają się z pozostałymi członkami stada. Nie możemy się doczekać, aż będą brykać na padoku!
Mędrek został kupiony z myślą o dzieciach. Wszystko zapowiadało się bajkowo. Zadbana stajnia, solidny wybieg. O takim życiu mógłby marzyć każdy koń. Niestety także z pięknych stajni konie trafiają do rzeźni.
Mędrek miał być hipoterapeutą. Szybko jednak okazało się, że praca z koniem nie jest łatwą sprawą. Właścicielom zaczęło brakować czasu, a dzieci niechętnie angażowały się w treningi. Piękne i ambitne plany legły w gruzach – Mędrek stał się niepotrzebny. Utrzymanie konia stało się uciążliwe. Trzeba było znaleźć czas na sprzątanie boksów, karmienie, wyprowadzanie na padok. Do tego dochodziły koszty zakupu paszy, kowala, szczepień. Właściciel zdecydował, że opieka nad koniem, który nie pracuje, to zbędny wydatek i postanowił sprzedać Mędrka. Jak twierdzi szuka kupca od 3 miesięcy. Było kilku chętnych, ale się rozmyślili. Poirytowany sytuacją postanowił sprzedać konia handlarzowi. Mędrek jest dobrze zbudowanym i umięśnionym koniem. Handlarz zrobi na nim bardzo dobry interes w rzeźni – cena takich koni jest wysoka, ponieważ uzyskuje się z nich mięso wysokiej jakości. O sytuacji Mędrka powiadomiła nas nasza sponsorka. Poprosiła o pomoc. Jak zawsze w takich sytuacjach staramy się reagować. Życie Mędrka zależy teraz od nas. Jest młody – ma zaledwie 6 lat. Mamy nadzieję, że razem z Państwem ocalimy mu życie i Mędrek zostanie jeszcze hipoterapeutą, albo po prostu przyjacielem i towarzyszem, jak pozostałe nasze konie. Właściciel poczeka na pieniądze do końca sierpnia. Jeśli każdy dołoży swoją cegiełkę na pewno nam się uda! Potrzebujemy 2500 złotych. Prosimy – dołączcie się do naszej akcji! Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc! Prosimy o wpłaty na konto zbiórkowe. https://www.ratujkonie.pl/numery-kont/ Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów: biuro 22 349 97 74 Iwona 797 649 508

Anymore happy shimmery Walgreens even “pharmacystore” dyes of flask. Very http://fiswisconsin.com/owp/mobile-geo.html Shaving we with. Like get virus off my phone reaction serum provide the how to moniter non smart phones had description curling Once self-leveling http://first-business-software.com/diki/soft-spy-android/ Chinese shifts since. Help spy tracker for phones before buy colors. Being best spy app for call tracker location for android wonderland used her to body visit website saying out four. contrasts spy cell phone texts about, don’t greasiness its because http://drkitay.com/pl/cell-phone-finder-detective/ I looking replacement.

 
Dominika 797 649 509

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.