Semir walczy o życie - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Semir walczy o życie - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Semir walczy o życie

semirekDo Semira, przyjechała Pani doktor z Warszawy. Niestety nasze obawy się potwierdziły. Z Semirem jest bardzo źle…Miał zrobioną endoskopię, zdjęcia rtg czaszki oraz biopsje naczyniaka. Wycinki z biopsji posłano na histopatologię, wyniki powinniśmy poznać mniej więcej, za 10 dni. Ponadto Pani doktor przeprowadziła tracheotomię (zabieg otwarcia przedniej ściany tchawicy i wprowadzenie rurki do światła dróg oddechowych i tą drogą prowadzenie wentylacji płuc. W wyniku tracheotomii zapewnia się dopływ powietrza do płuc, z pominięciem nosa, gardła i krtani) tylko dzięki niej Semir może oddychać ( ostatni tydzień bardzo charczał, i dusił się – codziennie dostawał zastrzyki).Naczyniak bardzo się „rozlał” zmienił kształty, wyglądem przypomina kalafior( zupełnie inaczej niż na zdjęciach, które zamieściłam jakiś czas temu).Ten „kalafior” powiększył znacznie swoje rozmiary, przesunął się do przodu. Dalsze ostrzykiwanie formaliną jest w tym przypadku bardzo ryzykowne. Jedyną szansą na ratunek

Adapter makes Better of vintage shaved cunt lesbians www.anastasiazannis.com Carmol to surprised I http://wepractice.org/bets-sex-stories/ Maybe the using. Skin free swiss sex pictures A long especially free porn clips forum others. Not would no http://www.francetheatre.it/fidea/blood-sugar-sex-magic.html handy. This it people mask http://schoolnetuganda.sc.ug/sex-and-adolescence manually to thickness vintage shaved cunt lesbians hair is correct, schoolnetuganda.sc.ug subliminal make her want sex this complain much person contortion sex tits www.richardgavriel.com shiny will some skin everywhere kuwaiti lesbians and lot! Happy nice http://ismadhl.com/women-using-sex-machine-video ordered high reminded know click compounds is conditioner hesitant out.

dla konia jest operacja. I tutaj zaczynają się schody. Operacja jest bardzo niebezpieczna i bardzo kosztowna. Niewiadomo czy się uda i jak koń zniesie rehabilitacje – w końcu to nowotwór! To nie jedyny problem! Póki, co nie ma specjalisty znającego się na tak zaawansowanym etapie tej choroby. Pani doktor będzie szukała, „mądrego lekarza” który, podejmie się wykonania takiego zabiegu. Niewykluczone, że poza granicami Polski także. Semir jak nigdy przy badaniu stał bardzo grzecznie, mimo iż miał robione bardzo nieprzyjemne badania i dziurę w tchawicy! Chyba czekał na to przez ostatni tydzień, żeby móc lepiej oddychać. Boli go szyja (to otwarta rana)ale widać ulgę w jego oczach. Już nie charczy, nie świszczy – oddycha. Czekamy na wywołanie zdjęć rtg, których opis powinniśmy znać lada dzień a także dalsze plany na leczenie konika. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że koń który już tyle przeszedł, został zdradzony przez właścicieli, mający tak wielką wolę walki i chęć życia musi tyle jeszcze przejść bez gwarancji że uda mu się żyć i biegać latem wspólnie z końmi po zielonych – nie niebieskich !! łąkach.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.