Walentynkowa akcja na rzecz koni! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Walentynkowa akcja na rzecz koni! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Walentynkowa akcja na rzecz koni!

serceKochani dnia 14 lutego w Walentynki, w Krakowie w CH m1 przy Alei Pokoju 67, sklep zoologiczny Zoonatura przeprowadzi wielką akcję, która ma na celu adopcje wielu bezdomnych psów i kotów. Całą akcje poprowadzi Pani Magda Hejda znana wszystkim z programu Kundel bury i kocury. Patronat nad akcją objęli: sponsorzy z laboratorium dr. Seidla oraz Profilum. A także Purina. Patronat medialny tvp Kraków. Każdy zaadoptowany pies lub kot otrzyma poza kochającym domem wyprawkę na nową drogę do szczęśliwego życia. Zoonatura pragnie pomóc również koniom uratowanym przez fundację Viva. Na terenie sklepu prowadzona będzie zbiórka pieniążków dla koni mieszkających w podkrakowskiej stajni( Semir, Bella, Kryza, Ballada oraz mała Lenka). Każdy klient, który wesprze fundację Viva otrzyma rabat w wysokości 20 % zniżki przy zakupach, do wykorzystania w sklepie do końca lutego. Chcący wesprzeć fundację Viva będą mogli poznać konie i ich historie. Obok puszki znajdować się będzie folder ze zdjęciami i krótkimi opisami koni. Może ktoś zechce wirtualnie zaadoptować któregoś konika? Każdy może pomoc!!! Nie musisz mieszkać w Krakowie by pomoc zwierzęta w tym dniu. Wystarczy wpłacić na konto fundacji charytatywny datek, albo przysłać coś potrzebującym koniom. Mogą to być witaminy ( bardzo przydatne dla koni chorych jak Semir, Staruszka czy Lenka), pasty na odrobaczenia, niepotrzebne derki czy kantary. A może nawet jakieś smakołyki. Kochani Walentynki to dzień zakochanych, ale dla nas to również dzień miłości dla zwierząt! Otoczmy w tym dniu miłością wszystkie zwierzęta te nasze domowe i te przebywające w schroniskach i fundacjach. Pamiętajcie jest wiele zwierzaków szukających ciepłych domów, może niektóre je znajdą za pośrednictwem tej właśnie akcji! Zapraszamy Wszystkich do Zoonatury. Początek akcji godz. 10:00. Chcących poznać osobiście konie, dla których w tym dniu w Krakowie zostanie przeprowadzona akcja zapraszamy gorąco do naszej stajni. Dziękujemy Serdecznie Wszystkim za pomoc!

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.