Semir - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Semir - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Semir

Adopcja wirtualna
Imię: Semir
Wiek: 13
Płeć: Wałach
Miesięczny koszt utrzymania: 450 zł
Historia, stan zdrowia i ogólne informacje: Kiedyś wspaniały koń wierzchowy i kochający właściciele, potem choroba, oddanie handlarzowi, no bo po co leczyć i marnować pieniądze, następnie w paszporcie Semirowi wbijany jest stempel – koń nadaje się na mięso, smutne oczy, sznur na szyjki, metalowe rury w ciasnym i brudnym stanowisku, kłopoty z oddychaniem, duszności i oczekiwanie na transport. .. w wiadomym celu.
Tak w skrócie można by opisać historie Semira – małopolskiego wałacha z papierami, młodego, bo 11-letniego, walczącego z choroba konia.
Dzięki woli walki ludzi dobrego serca udało się wyciągnąć Semira z koszmaru, jaki przechodził w oczekiwaniu na śmierć. Semir teraz jest bezpieczny, pełen życia, szczęśliwy, oddany i wdzięczny za szanse, jaką otrzymał. Ale wymaga leczenia – kosztownego i żmudnego. Wałach w przegrodzie nosowej ma naczyniaka będącego rodzajem nowotworu obficie unaczynionego, który sprawia iż koń ma trudności z oddychaniem. Naczyniak umiejscowiony w nosie początkowo był obfitych rozmiarów, następnie w wyniku, ostrzykiwań formalina, zmniejszył swoja objętość. Jednak, aby leczenie było skuteczne, takich zabiegów potrzebnych jest od kilku do nawet kilkunastu. Potrzeba wiec dużej kwoty pieniędzy, aby nie przerywać leczenia. Zabiegi muszą być w miarę regularne a koszt jednego z nich wynosi 1000zł!!!
Ty też możesz objąć mnie wirtualną adopcją!
Moim wirtualnym opiekunem jest: Pani Urszula Borkowska oraz Aleksandra z Krakowa
Więcej zdjęć Semira: http://picasaweb.google.com/oravica/Semir#

  
 

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.