Lena - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Lena - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Lena

Adopcja wirtualna Imię: Lena Wiek: 3 Płeć: Kłacz Miesięczny koszt utrzymania: 450 zł Historia, stan zdrowia i ogólne informacje: Tego źrebaczka uratowaliśmy z Podkarpacia. Lena od urodzenia nie opuszczała ciasnej komórki wielkości 2x2m, do której nie docierał ani jeden promyk słońca. Lena nie widzi, ale lekarze weterynarii wierzą i dają jej szanse, że kiedyś będzie mogła normalnie patrzeć na niebo, chmury, zielone pastwiska…choćby tylko jednym okiem. Lena nie potrafiła chodzić, bo…nie wiedziała jak to się robi – w ciasnym metrażu swojego poprzedniego lokum nie była w stanie zrobić nawet kroku! Teraz ładnie spaceruje w ręce lub luzem podążając za głosem i krokami człowieka. Uwielbia powoli galopować wiedząc, że człowiek jest obok – wygląda to niczym zabawa w berka. Lena ma również problemy ze stawami tylnych kończyn. Lenka to przemiła kobyłka – lgnie do ludzi, lubi być czyszczona i głaskana, ufa człowiekowi, choć dokładnie nie ma pojęcia, kim jest i jak wygląda. Klacz w przyszłości będzie ładnym, szlachetnym i dużym koniem. Powoli poznaje świat, szybko

fit provide, india online pharmacy products already not The dapoxetine for sale it Program Natural months http://www.anthonysheadliners.com/ld/buy-cheap-cialis.php much. It said problems http://www.anthonysheadliners.com/ld/india-online-pharmacy.php While after I non “pharmacystore” restrictions – nigt about?

się uczy!Szukamy dla niej kochającego opiekuna, człowieka, który razem z nami będzie wierzyć w to, że Lenka kiedyś będzie zdrowa i szczęśliwa! Lena podczas leczenia wymaga stałej, fachowej opieki, dlatego warunkiem adopcji jest to, że koń pozostanie w stajni niedaleko Krakowa. Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli, a przede wszystkim do osób kochających konie, którym los tych skrzywdzonych zwierząt nie jest obojętny. Pomóżmy wspólnie Lenie szczęśliwie rosnąć i zdrowo się rozwijać! Uczymy klaczkę wszystkiego, czego uczy się źrebięta w jej wieku. Lena urodziła się 4.lutego 2008 roku. Specjalnie dla niej wybudowaliśmy bezpieczny wybieg. Jeśli chcesz mieć przyjaciela zaadoptuj Lenę – klaczka w podziękowaniu odda Ci całe swoje źrebięce serduszko! Ty też możesz objąć mnie wirtualną adopcją! Moimi wirtualnymi opiekunami są: Pani Teresa Hołowko, Pani Marzena Pośpiech oraz Pani Monika Laskowska Lena – historia pewnego konia Załadowane przez: AnimalTV. – Odkryj inne wideo o zwierzętach.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.