Mazda - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Mazda - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Mazda

Mazda

Adopcja wirtualna
Imię: Mazda
Wiek: ok. 8 lat
Płeć: Kobyłka
Miesięczny koszt utrzymania: 450 zł
Historia, stan zdrowia i ogólne informacje: Mazda Klacz od urodzenia ciężko pracowała przy wozie. Pochodzi z okolic Nowego Sącza. Kiedy się rozchorowała, zapadł  na nią wyrok śmierci. Na szczęście uratowała ją młoda osoba, która przekazała ją fundacji
Mazda ma COPD- przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Ma duszności i potrzebuje cały czas dostępu do świeżego powietrza. Powinna więc albo stać tylko pod wiatą, albo w odpowiednio przygotowanej stajni, czyli: boks angielski, unikanie kurzu, ściółka z trocin a nie ze słomy, moczenie siana itp. To pozwoli jej na swobodnie oddychać.
Kiedy do nas trafiła była nieufna i smutna. Jej kopyta pozostawiały wiele do życzenia…Kiedy wyrosły za długie, ktoś obrąbał je siekierą! Pracujemy nad tym, żeby zapomniała o tych trudnych chwilach…
Mazda to bardzo odważna, mocna klacz. Niczego się nie boi. Kiedy postanowiliśmy ją umyć nie czekała na prysznic tylko sama zafundowała sobie kąpiel, włażąc do wanny na podwórku.
Wspaniale dogaduje się z innymi końmi, a szczególnie ze źrebaczkami. Jest bardzo opiekuńcza. Wierzymy, że znajdzie się osoba, której Mazda zaufa na tyle, żeby okazać te drzemiące w niej wielkie gorące serce.
Ty też możesz objąć mnie wirtualną i realną adopcją!
Mazda szuka kochającego domu adopcyjnego. Jeśli chcesz zaadoptować Mazdę i masz świadomość obowiązków, jakie na Tobie spoczną w związku z wzięciem pod opiekę nowego zwierzęcia, skontaktuj się z nami.
Moimi wirtualnymi opiekunami są Pan Marcin Zamrzycki i Pani Anna Palmowska z Włocławka.

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.