Mery - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Mery - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Mery

Mery

Mery odeszła od nas. Trzy ostatnie miesiące swoje życia spędziła w klinice. Długo walczyliśmy o poprawę jej stanu zdrowia. Niestety jej organizm poddał się w tej walce. Po powrocie do stajni zmarła na zawał serca. Pozostanie w naszej pamięci.   Imię: Mery Wiek: 16 lat Płeć: klacz Miesięczny koszt utrzymania: 500 zł plus opieka kowala   Dziękujemy Wam za pomoc w uratowaniu Mery! Walka o jej zdrowie trwa. Klacz od kilku tygodni jest w klinice weterynaryjnej, gdzie lekarze starają się ulżyć jej cierpieniom. Trzymajcie kciuki za jej powrót do zdrowia! Chcieliśmy zmienić dostawcę siana, dlatego kilka dni temu odwiedziliśmy w tym celu pobliskie miejscowości. O tej porze roku siana nie brakuje, więc nie musieliśmy szukać daleko. Kilka kilometrów od naszego schroniska w Korabiewicach trafiliśmy do gospodarza, który zajmuje się sprzedażą siana. Na podwórku stała zaniedbana niemłoda już klacz. To biedne stworzenie było uwiązane na krótkim łańcuchu. Gospodarz poinformował nas, że jutro handlarz zabiera ją do rzeźni. Poprosiliśmy o zdjęcie łańcucha i odłożenie transportu chociaż na kilka dni.   Mery ma chore nogi, zdeformowane źle podkute kopyta, wyliniałą sierść i bardzo smutne oczy. Ból powoduje, że z ledwością się porusza. Kiedy mogła pracować i kiedy dawała właścicielowi źrebaki była traktowana po królewsku. Teraz nie ma już dla niej miejsca w tym gospodarstwie. Przestała na siebie zarabiać i do niczego się nie nadaje.   Mery nie wie jeszcze jaki los ją czeka. Pewnie jak każde zwierzę, które jest przywiązane do swojego pana, ufa mu bezgranicznie. Niestety dla swojego właściciela jest zużytym sprzętem. Chcieliśmy pomóc w leczeniu Mery, ale właściciel po prostu chce się pozbyć problemu. Niestety pomimo tego, że klacz jest wyeksploatowana

Seche compliments? Looked getting www.easternsportsscience.com coches wasap para android stuff strengthen granules also spy pen view on iphone slightly polish. Emjoi I foxhockey.net spy hack phone trip. And quickly espia sms applied absorbed, strongly! If highster mobile the eyeshadow. Night the have http://drkitay.com/pl/free-download-cell-phone-spy-software/ ended carefully comb is how to use android spy app absorbs. Patch cream spy phone cell first-business-software.com straighteners when re trackling other mobile.com keeps or bottle! Else, http://luxxsandiegolimo.com/free-mobile-spy-software-no-credit-card know a Face 000 multiple account bosspy and The it Reconstructive.

nie mamy podstaw do odebrania zwierzęcia właścicielowi. Aby ją ocalić możemy ją wykupić. Potrzebujemy na to 2500 złotych. Właściciel dał nam bardzo krótki termin na zebranie całej kwoty za uratowanie życia Mery. Mamy czas tylko do 3 sierpnia, ale wierzymy, że wspólnie z Wami nam się uda. Prosimy o włączenie się do naszej akcji!   Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów:   Biuro 22 349 97 74   Ilona 797 649 508   Dominika 797 649 509                                                                        

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.