Zapraszamy na obchody Dnia Konia(aktualizacja) - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Zapraszamy na obchody Dnia Konia(aktualizacja) - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Zapraszamy na obchody Dnia Konia(aktualizacja)

Wszystkich miłośników koni serdecznie zapraszamy we wtorek 26 kwietnia, o godzinie 19:30 na obchody dnia konia, do warszawskiego klubu Ósmy Dzień Tygodnia, mieszczącego się przy ulicy Czerskiej 12.
W ramach obchodów dnia konia zaprezentujemy pokaz filmu dokumentalnego The Path of the Horse(Droga Konia, tł. własne)w reżyserii Stormy May. Film rzuca nowe spojrzenie na relacje pomiędzy koniem, a człowiekiem, które zdaniem autorki powinny być oparte na wzjaemnym szacunku i zrzoumieniu. W swoim dokumencie Stromy May przeprowadza szereg wywiadów z instruktorami jeździectwa z całego świata. The Path of the Horse zaprezentujemy dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Okiem Konia, które jest dystrybutorem filmu w Polsce.
Poza pokazem filmu w trakcie obchodów Dnia Konia odbędzie się wystawa zdjęć z  nalotu fotograficznego na targ koni w Skaryszewie. Zaprezentujemy zdjęcia, które uzyskały od Was najwiekszą ilość komentarzy i które doskonale obrazują, czemu koń powinień być skreślony z listy zwierząt rzęźnych. Zdjęcia które są drastyczne, ale właśnia taka jest rzeczywistość ponad 30 000 koni wywożonych każdego roku na rzeź.
Dodatkowo pierwszy raz po przerwie będzie można nabyć damskie koszulki kampanii Ratuj Konie oraz, uwaga, koszulki męskie, o które prosiło wielu Panów sympatyzującym z naszą Kampanią.
Wstęp bezpłatny – Zapraszamy!
Trailer filmu:

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.