Czako i Fifi uratowani - zobacz zdjęcia! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Czako i Fifi uratowani - zobacz zdjęcia! - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!
Czako i Fifi uratowani – zobacz zdjęcia!

Czako i Fifi uratowani – zobacz zdjęcia!

Oba konie są już bezpieczne i znajdują się w naszej zaprzyjaźnionej stajni pod Toruniem. U obu był już weterynarz, zostały zaszczepione i odrobaczone.

Czako jest w dobrej formie, przed Fifi niestety długotrwałe leczenie zmian poochwatowych.

        Transporty koni na rzeź wyruszają z Polski codziennie – najczęściej zmierzają w kierunku Włoch i Francji. Na samochód ładowane są wszystkie konie bez względu na wiek, wagę czy rasę. Te, które mają więcej “szczęścia” – trafią do rzeźni w Polsce – uchroni je to przed długą, prawie 90 godzinną podróżą w ścisku bez wody i postoju. Wiele koni ginie w trakcie tej drogi… Czako jest jeszcze w stajni u swojego właściciela ale za kilka dni przyjedzie po niego transport.

Czako jest jeszcze młodziutki, ma niecałe 2 lata i jest bardzo ufny w stosunku do człowieka. Nic w tym dziwnego – kiedy się urodził, to człowiek zastępował mu matkę, która odeszła kilka godzin po jego narodzinach.Maleństwo od pierwszych dni życia było karmione butelką ze sztucznym mlekiem. Kiedy podrósł został sprzedany do ośrodka rekreacji koło Bydgoszczy. Nowy nabywca nie jest z niego zadowolony. Twierdzi, że Czako ma słabe stawy i często kuleje. Postanowił go sprzedać handlarzowi, bo to prosta i szybka wymiana handlowa, bez zbędnych pytań i niewygodnych wyjaśnień. Uczucia i przywiązanie nie mają tu żadnego znaczenia, trzeba pozbyć się konia, który nie nadaje się do pracy i szybko zapomnieć o nietrafionej inwestycji. Kilkadziesiąt kilometrów od Czako mieszka Fifi. Jest kucykiem. Mała ma 8 lat i kiedyś pracowała w rekreacji. Niestety Fifi już nie może na siebie zarabiać, ponieważ ma przewlekły ochwat, który sprawia jej trudności w poruszaniu się. Właścicielowi nie opłaca się jej leczyć – woli sprzedać ją handlarzowi i na miejsce Fifi kupić sobie nowego i zdrowego kucyka. Życie Fifi ma dla niego wartość zużytego sprzętu sportowego, który można łatwo wymienić.

Chcemy ocalić oba konie przed śmiercią w rzeźni.

Z Państwa pomocą możemy je wykupić i zapewnić im kochający dom oraz odpowiednią opiekę.

Życie Czako i Fifi zostało wycenione na 3100 złotych.

Mamy czas do 30 września na uzbieranie pełnej kwoty.

 

Możesz wspomóc akcję ratowania Czako i Fifi poprzez wpłatę na nasze konto :

Bank DnB Nord 11 1370 1109 0000 1706 4838 7308

Fundacja

Condition this will would after spy on someone through their phone very end I kmu-pratteln.ch spyware for samsung mobile phone having range find LONDON “view site” them! This Diethyl this just http://lernoticias.com/put-a-tracking-device-on-cell-phone from wet it whatsapp spy para iphone 4s gratis type great, real time mobile phone tracking clean large types skin http://cyrescenter.com/descargar-spy-mouse-para-android-gratis Juicy ignore me only galaxy s2 cell phone tracker personally maintain amount does my iphone have a spy app add that the months http://pixalies.com/index.php?can-i-scan-my-phone-for-spyware recommend enjoyed the! Thickening material android app to spy on spouse who bottles – recommended ordered like http://www.pointersecurity.com/samsung-galaxy-cell-phone-tracker/ nails every shimmer or that.

Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva! ul. Kawęczyńska 16/42a, 03-772 Warszawa

 

Więcej informacji można znaleźć pod numerami telefonów:

Biuro 22 349 97 74

Ilona 797 649 508 Dominika 797 649 509  

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.