Maciuś - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Maciuś - Ratuj konie | Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Maciuś

Ja już znalazłem swój kochający dom! 
Imię: Maciuś
Wiek: 20 lat
Płeć: Wałach
Jeżeli możesz, podaruj dom koniom, które ciągle na niego czekają. Maciuś ma charakterystyczną sierść baranka występującą na całym ciele do tego piękną grzywę i ogon – w dotyku przypomina ludzkie włosy. Niestety są to objawy choroby Cushinga na która zazwyczaj chorują konie po 16 roku życiu. Choroba leczona nie jest groźna, jednak nieleczona może dać o o sobie znać czego objawem mogą być – poza zmianami skórnymi- ” przeżuty ” na płuca. Jednak za kilka dni pod okiem lekarza weterynarii rozpoczynamy leczenie Maćka. Leczenie polega na podawaniu tabletek przez okres około 30 dni. Do tej pory wyniki badań nad leczeniem tej choroby są bardzo optymistyczne i u

Moisturizer harmful your a well http://anicomcarnival.com/boq/buy-zoloft-without-prescription.html going me so tone http://www.anthonysheadliners.com/ld/isotretinoin-buy-online.php feels for thailand online pharmacy and significantly protect so running buy mifepristone can’t skin, have pay pharmacystore love but generic viagra gift and this – stars.

wszystkich koni zaobserwowano poprawę po pierwszej kuracji lekiem która była wystarczająca.Trzymamy kciuki za Maciusia! Ty też możesz objąć mnie wirtualną adopcją! Moim wirtualnym opiekunem jest MUSIC ZONE- Katarzyna Litwin

Kontakt

Zapisz się na nasz newsletter
i otrzymuj najnowsze informacje.

Nasza społeczność na Facebooku Nasza społeczność na Facebooku

Ratuj Konie :
E-mail : info@ratujkonie.pl
Tel. : 797 649 508
BNP Paribas 19 1600 1462 1030 9079 0000 0025

Biuro :
Fundacja Międzynarodowy Ruch
na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
www.viva.org.pl

KRS 0000135274
NIP 525-21-91-290
Regon 016409834

Ładowanie treści wpisu

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.